loader.jpg

Referencje

Posiadasz niebezpieczne odpady?
Skontaktuj się z nami, unieszkodliwimy to!
Udana współpraca

Środowisko i
Innowacje Sp. z o.o.

Jesteśmy Partnerem Polskiej Ekologii, tytuł otrzymaliśmy od Narodowej Rady Ekologicznej w ramach corocznego konkursu „Przyjaźni Środowisku”, pod Patronatem Prezydenta Polski. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Gospodarki Odpadami, w ramach członkostwa sukcesywnie uczestniczymy w organizowanych kongresach i forach, współtworzymy wraz z izbą ustawodawstwo w zakresie gospodarki odpadami.Byliśmy sponsorem i prelegentem na II Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Bezpieczne usuwanie azbestu”. W maju 2009 roku, zgłoszony przez Środowisko i Innowacje projekt "Instalacja do bezpiecznego unieszkodliwiania materiałów zawierających azbest", wygrał w konkursie Novator 2008, w dziedzinie "Innowacyjna Inwestycja w usługach".

Do powierzonych nam zadań podchodzimy w sposób kompleksowy, świadcząc usługi najwyższej jakości. Podstawą naszej pracy jest skuteczne rozwiązywanie zaistniałych problemów. Przejmujemy na siebie wszystkie związane z nimi obowiązki, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie zleceniodawców. Poniżej przedstawiamy wybrane rekomendacje klientów biznesowych i instytucjonalnych, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.Poniżej przedstawiamy Państwu miniejszą liste referencji, które otrzymaliśmy. Referencje spółki Środowisko i innowacje sp. z o.o. są dostępne na życzenie. Prosimy o wysłanie maila na adres biuro@sii.com.pl lub przy pomocy formularza kontaktowego.

about-refe.pngReferencje spółki Środowisko i innowacje sp. z o.o. są dostępne na życzenie. Prosimy o wysłanie maila na adres biuro@sii.com.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

about2.png

Innowacyjna rewitalizacja


Środowisko i Innowacje poza ogólnopolską aktywną promocją swoich usług, jest sponsorem dużych regionalnych imprez plenerowych promujących ekologię. W maju 2009 roku byliśmy sponsorem podczas majówki promującej ochronę środowiska oraz konieczność usunięcia szkodliwego azbestu na ziemi świętokrzyskiej. Jesteśmy pomysłodawcą i sponsorem akcji „Bezpieczny powrót”, w ramach którego dzieci z powiatu buskiego otrzymały kamizelki odblaskowe, które pozwolą im bezpiecznie wrócić ze szkoły do domu. Nasza kampania bilboardowa "Azbest zabija, więc musi zginąć" przy drogach krajowych, miała na celu uświadomienie społeczeństwa o niebezpieczeństwie jakie niesie azbest i konieczności usunięcia go w sposób bezpieczny dla zdrowia i życia ludzkiego. Środowisko i Innowacje wspomaga charytatywnie regionalne domy kultury, szkoły oraz domy dziecka, dzięki czemu nasze logo, firma oraz usługi są znane i cenione. Jesteśmy Mecenasem kultury i sztuki w Szydłowie.


Środowisko i
Innowacje Sp. z o.o.

Demontaż odpadów azbestowych

pin.png   Dobrów 8, 28-142 Tuczępy
telephone.png   (+48) 41 260 50 50
mail.png   biuro@sii.com.pl