loader.jpg

Demontaż odpadów azbestowych

Posiadasz niebezpieczne odpady?
Skontaktuj się z nami, unieszkodliwimy to!
Oferta eksperta branży

Demontaż odpadów azbestowych

Kierujemy swoją ofertę do jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, świadomych niebezpieczeństwa wynikającego z zastosowania materiałów zawierających azbest, w zakresie:

  • Demontażu płyt azbestowo-cementowych, usuwaniu innych materiałów azbestowych - wykonywanym z zastosowaniem specjalistycznych technologii demontażu, na mokro wraz z usuwaniem pyłu azbestowego, przez przeszkolone brygady wyposażone w specjalistyczne środki ochrony osobistej.

Usługa Cena netto
Demontaż i transport odpadów o kodzie 170601* (wełna izolacyjna) kontakt telefoniczny
Demontaż i transport odpadów o kodzie 170605* (rury zawierające azbest, płyty PW3A) kontakt telefoniczny
Demontaż i transport odpadów o kodzie 170605* (materiały konstrukcyjne zawierające azbest) kontakt telefoniczny
Usługowe pakowanie odpadów na terenie składowiska kontakt telefoniczny

* Podane ceny nie zawierają podatku VAT, minimalna cena detaliczna za odbiór azbestu do 1 Mg

  • Zabezpieczenia, załadunku i przygotowania odpadów zawierających azbest do transportu – pakowanie odpadów w folie o grubości 0,2 mm oraz worki BIG-BAG i ich specjalne oznakowanie.
  • Transportu – wykonywanego przez uprawnione jednostki dysponujące samochodami przystosowanymi do przewozu materiałów niebezpiecznych.
  • Demontażu odpadów azbestowych o kodach odpadu 17 06 05* i 17 06 01* - selektywne deponowanie odpadów na własnym składowisku odpadów niebezpiecznych.
  • Wypełniania wymogów formalno – administracyjnych – opracowywaniu pełnej dokumentacji technicznej. Załatwianie wszelkich formalności administracyjnych, opracowanie planu prac oraz nadzór nad robotami, zapewnienie pełnej dokumentacji powykonawczej.


Poszczególne prace wyceniane będą indywidualnie w zależności od specyfiki usługi, przede wszystkim od miejsca wykonania prac, powierzchni demontażu, rodzaju materiałów azbestowych oraz obecności innych materiałów.

13

lat doświadczeń
na rynku

3,6k

realizacji
projektów

2,5k

stałych
klientów

50

nagród i
certyfikatów

Naszym głównym celem jest zadowolenie Państwa poprzez oferowanie profesjonalnych usług, wykonywanych ze skrupulatnością przez doświadczonych pracowników. Zaufało nam ponad kilka tysięcy firm. Współpracujemy z Samorządami terytorialnymi w Polsce oraz osobami fizycznymi. Mamy nadzieję, że również Państwo podejmą z nami współpracę. Zachęcamy do dzielenia się z nami pasją, która w przyszłości zaowocuje wieloma interesującymi projektami.

Jak przebiega proces utylizacji twoich odpadów?Przygotowanie oceny stanu technicznego wyrobów dotyczących zgłoszenia

1

Zgłoszenie prac w kontakcie z pracy z danym materiałem

2

Demontaż, transport oraz utylizacja wskazanego materału w zleceniu

3

Wykonanie badań przed rozbiórką w trakcie i po wykonaniu prac

4

Wystawienie oświadczeń po wykonanych pracach.

5

Przygotowanie dokumentacji związanych z usunięciem wskazanego materiału

6
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Nasze doświadczenie pozwala na współpracę z każdym. Nasza wyspecjonalizowana kadra pracowników oraz posiadany sprzęt, pozwala znaleźć nam optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

care.png

Dostępność

Prace związane z realizacją zleceń wykonujemy na terenie całej Polski!

care.png

100% bezpieczeństwa

Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody demontażu, dbamy o ekologię oraz zdrowie naszych klientów.

care.png

Brak ukrytych kosztów

Wyceny przygotowujemy w ciągu jednego dnia roboczego.

care.png

Gwarancja Skuteczności

Realizowane usługi są objęte gwarancją skuteczności. Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Dynamika rozwoju w trosce o środowisko

Największe składowisko Demontażu odpadów azbestowych w Polsce

Niezawodny i nowoczesny partner biznesowy przy najbardziej wymagających pracach związanych z azbestem.

Jedyna w Polsce, nowoczesna, w pełni bezpieczna i ekologiczna instalacja do unieszkodliwiania azbestu i rewitalizacji zdegradowanych terenów po otworowej eksploatacji siarki, doceniona i nagrodzona na międzynarodowych targach w Brukseli i Paryżu.

Realizacje zleceń

Innowacyjna rewitalizacja


Na składowisku unieszkodliwiane są wyłącznie odpady azbestowe pochodzące z remontu i demontażu obiektów budowlanych. Odpady dowożone są samochodami przez podmioty posiadające stosowne zezwolenia na transport odpadów niebezpiecznych, w opakowaniach lub jako pakiety szczelnie osłonięte kilkoma warstwami folii polietylenowej i trwale przymocowane do specjalnej palety.

Masa odpadów w opakowaniu kontenerowym wynosi około 1-2 Mg. Opakowania oznakowane są wg załącznika nr 1 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 13 grudnia 2010 r. w sprawie wymagań w zakresie wykorzystywania i przemieszczania azbestu oraz wykorzystywania i oczyszczania instalacji lub urządzeń, w których był lub jest wykorzystywany azbest (Dz. U. 2011, nr 8, poz. 31).

Pracownicy wykonujący prace przygotowawcze przy odpadach na składowisku są zaopatrzeni w odzież ochronną i maski w celu zabezpieczenia układu oddechowego przed przenikaniem pyłu azbestowego. Ilość osób przydzielonych do prac przy wykonywaniu, których występuje narażenie na działanie azbestu i czas trwania tego narażenia jest ograniczany do niezbędnego minimum.


Środowisko i
Innowacje Sp. z o.o.

Demontaż odpadów azbestowych

pin.png   Dobrów 8, 28-142 Tuczępy
telephone.png   (+48) 41 260 50 50
mail.png   biuro@sii.com.pl