loader.jpg

Odznaczenia

Posiadasz niebezpieczne odpady?
Skontaktuj się z nami, unieszkodliwimy to!
Wspólne osiągnięcia

Środowisko i
Innowacje Sp. z o.o.

Współpracuje z największym w Polsce składowiskiem odpadów niebezpiecznych zawierających azbest. To jedyna, ekologiczna instalacja w Europie, na której unieszkodliwianie azbestu odbywa się równocześnie z rewitalizacją środowiska zdegradowanego przez byłą kopalnie siarki. Spółka Środowisko i Innowacje powstała w 2007 roku w temu w odpowiedzi na potrzeby polskiego rynku zarządzania odpadami. - W Polsce brakowało nowoczesnej instalacji zapewniającej jednocześnie bezpieczne unieszkodliwianie materiałów zawierających azbest i ochronę środowiska naturalnego.

Naszą mocną stroną jest doświadczony oraz sprawny zespół, który wciąż pogłębia swoją wiedzę i poszerza umiejętności. Świadczą o tym posiadane przez nas certyfikaty. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę współpracując z lokalnymi jednostkami naukowymi oraz wymieniając się doświadczeniami. Naszym głównym celem jest zadowolenie Państwa poprzez oferowanie profesjonalnych usług, wykonywanych ze skrupulatnością przez doświadczonych pracowników. Zaufało nam ponad kilka tysięcy firm. Współpracujemy z Samorządami terytorialnymi w Polsce oraz osobami fizycznymi. Mamy nadzieję, że również Państwo podejmą z nami współpracę. Zachęcamy do dzielenia się z nami pasją, która w przyszłości zaowocuje wieloma interesującymi projektami.

Referencje spółki Środowisko i innowacje sp. z o.o. są dostępne na życzenie. Prosimy o wysłanie maila na adres biuro@sii.com.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Innowacyjna rewitalizacja


Środowisko i Innowacje poza ogólnopolską aktywną promocją swoich usług, jest sponsorem dużych regionalnych imprez plenerowych promujących ekologię. W maju 2009 roku byliśmy sponsorem podczas majówki promującej ochronę środowiska oraz konieczność usunięcia szkodliwego azbestu na ziemi świętokrzyskiej. Jesteśmy pomysłodawcą i sponsorem akcji „Bezpieczny powrót”, w ramach którego dzieci z powiatu buskiego otrzymały kamizelki odblaskowe, które pozwolą im bezpiecznie wrócić ze szkoły do domu. Nasza kampania bilboardowa "Azbest zabija, więc musi zginąć" przy drogach krajowych, miała na celu uświadomienie społeczeństwa o niebezpieczeństwie jakie niesie azbest i konieczności usunięcia go w sposób bezpieczny dla zdrowia i życia ludzkiego. Środowisko i Innowacje wspomaga charytatywnie regionalne domy kultury, szkoły oraz domy dziecka, dzięki czemu nasze logo, firma oraz usługi są znane i cenione. Jesteśmy Mecenasem kultury i sztuki w Szydłowie.


Środowisko i
Innowacje Sp. z o.o.

Demontaż odpadów azbestowych

pin.png   Dobrów 8, 28-142 Tuczępy
telephone.png   (+48) 41 260 50 50
mail.png   biuro@sii.com.pl