Środowisko i Innowacje

Środowisko i Innowacje Sp. z o.o.

 
 

Działania

Środowisko i Innowacje promuje swoje usługi podczas międzynarodowych oraz ogólnopolskich wydarzeń ekologicznych, między innymi podczas najważniejszych w Europie, Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska „POLEKO” , podczas Targów Brussels Innova w Brukseli oraz Concours Lepine w Paryżu.

Jesteśmy Partnerem Polskiej Ekologii, tytuł otrzymaliśmy od Narodowej Rady Ekologicznej w ramach corocznego konkursu „Przyjaźni Środowisku”, pod Patronatem Prezydenta Polski.

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Gospodarki Odpadami, w ramach członkostwa sukcesywnie uczestniczymy w organizowanych kongresach i forach, współtworzymy wraz z izbą ustawodawstwo w zakresie gospodarki odpadami.

Byliśmy sponsorem i prelegentem na II Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Bezpieczne usuwanie azbestu”.

W maju 2009 roku, zgłoszony przez Środowisko i Innowacje projekt "Instalacja do bezpiecznego unieszkodliwiania materiałów zawierających azbest", wygrał w konkursie Novator 2008, w dziedzinie "Innowacyjna Inwestycja w usługach".

Środowisko i Innowacje poza ogólnopolską aktywną promocją swoich usług,  jest sponsorem dużych regionalnych imprez plenerowych promulących ekologię.

W maju 2009 roku byliśmy sponsorem podczas majówki promującej ochronę środowiska oraz konieczność usunięcia szkodliwego azbestu na ziemi świętokrzyskiej.

Jesteśmy pomysłodawcą i sponsorem akcji „Bezpieczny powrót”, w ramach którego dzieci z powiatu buskiego otrzymały kamizelki odblaskowe, które pozwolą im bezpiecznie wrócić ze szkoły do domu.

Nasza kampania bilboardowa "Azbest zabija, więc musi zginąć" przy drogach krajowych, miała na celu uświadomienie społeczeństwa o niebezpieczeństwie jakie niesie azbest i konieczności usunięcia go w sposób bezpieczny dla zdrowia i życia ludzkiego.

Środowisko i Innowacje wspomaga charytatywnie regionalne domy kultury, szkoły oraz domy dziecka, dzięki czemu nasze logo, firma oraz usługi są znane i cenione.

Jesteśmy Mecenasem kultury i sztuki w Szydłowie.

GRATULACJE

  • Gratulacje od Starosty Staszowskiego [zobacz]
  • Gratulacje od Zarządu Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej [zobacz]
 
 

Certyfikaty

Copyrights ©2011 ŚRODOWISKO I INNOWACJE SP. Z O.O.

Projekt i wykonanie: